www.trnavskemuzeum.sk


10 komentárov k “www.trnavskemuzeum.sk”

 1. Stránka sa mi páči Robo. Sľubný začiatok. Som presvedčený, že sa ľudia takto dozvedia veľa ďalších nových informácii. Výborný nápad. Držím palce a prajem veľa síl a trpezlivosti do ďalšej práce.

  1. Zdravím, áno, tá brožúrka má fotky čiastkovo predstavujúce stavby vykonané pobočnými závodmi sídliacimi v Trnave, Trenčíne, Skalici, Galante, Pieštanoch a v Pezinku.

 2. Dobrý deň, našla som Vás vďaka kachliam CLUB. Máme ich doma, chcem ich repasovať a neviem kto by mi vedel v tomto poradiť. Mám ich spojené s mojimi rodičmi a mojim detstvom. Prosím Vás, neviete mi prosím poradiť, kde by som mohla nájsť niekoho, kto by nám ich dal do poriadku. Vopred ďakujem a želám veľa šťastia vo vašej práci.

  S pozdravom
  Daniela

  1. Dobrý deň,
   super správa, že Club-ky chcete zachovať .
   Všetko samozrejme záleží od aktuálneho stavu kachieľ a čo konkrétne bude treba renovovať (či liatina, šamot, plechy, atď)
   Preto by som Vám radšej doporučil sa popýtať na fórach, napríklad ukážka tu: https://www.obnova.sk/diskusia/renovacia-malych-kachli
   Mnohé veci často nemusia ísť do odbornej dielne, pri troche šikovnosti a použití správnych žiaruvzdorných materiálov sa dá predĺžiť životnosť kachieľ aj svojpomocne, tak ako sa to robilo i v minulosti. Pokiaľ je poškodenie väčšie, samozrejme treba odborníka, nikoho konkrétneho Vám doporučovať nebudem, určite google napovie niekoľkých, z ktorých si môžte vybrať.
   S pozravom,
   Róbert

 3. Dobrý deň,
  vedeli by ste mi poradiť, kde by som mohla kúpiť knihu: Železnice v okolí Smoleníc a Dobrej vody (978-80-85413-96-0), ENGLER, Marko, Trnava : Kon-Press, 2017?
  Ďakujem.

 4. Dobrý den, jsem modelář a rád bych vyrobil model škody 1203 z Trnavy. Chtěl jsem se Vás zeptat, jestli nevíte, kde bych mohl sehnat nějaké informace jaké barevné varianty se vyráběli u valníků 1203 ROL a popřípadě jaké byly příplatkové výbavy na přání.
  Předem děkuji za odpověď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.